•   

      

Życzenia na dzień matki

życzenia

Dzień Matki - 26-go maja Dzień Matki to święto obchodzone ku czci naszych Matek w Polsce święto matek przypada na 26 maja jest to wyraz szacunku wobec kobiet które nas urodziły i wychowały. W tym dniu matki są zazwyczaj obdarowywane prezentami: laurkami, kwiatami, drobnymi upominkami, słodayczami etc. Początki święta Matki mają swoje korzenie w starożytnym Rzymie i Grecji gdzie kultem otaczano matki jako symbol płodności i nowego życia. Najważniejsze aby jednak pamiętać o tym święcie i złożyć życzenia naszym matkom.

życzenia

Nawigacja

Wybierz stronę: [1] [2]

<< poprzednia strona 1 następna >>

dzień

Życzenia dzień matki Ja jestem tu, Ty jesteś tam tak mi Ciebie Mamusiu brak... Przyjdz do mnie proszę, przytul mnie mocno,powiedz że kochasz, że nic się nie stało... Obiecaj,że będziesz zawsze i wszędzie cały czas obok mnie! Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko: KOCHAM CIĘ!
-----------------------------
Mamo... Ty mnie urodziłaś... Ty mnie wychowałaś.. Gdy ja płakałam Ty też płakałaś... Cieszyłaś się ze mną gdy ja się cieszyłam... Leczyłaś mi rany gdy się skaleczyłam... Wybacz mi Mamo, że tak Ci zapłaciłam...
-----------------------------
W Dniu Twojego święta Chcę Ci życzyc Przedewszystkim Zdrowia, Szczerego Uśmiechu na Twej Kochanej Buzi... Nawet wtedy gdy spotka Cie smutek Bo pamiętaj Mamo, że po każdej burzy nowy dzień nadchodzi a wraz z nim... Słońce na Nowo wschodzi... Życzę Ci w sercu Dumy z tego jakim jesteś człowiekiem Mamo... Ja jestesm z Ciebie bardzo dumna... Byś nigdy nie dopuściła do Siebie Myśli że żyć nie warto... Spójrz na Nas Swoje dzieci... Które Cię Kochają i Potrzebują... Życzę Ci Mamo spełnienia marzeń Ale nie tych mówionych głośno... Tylko tych które masz w Sercu ... Dla Siebie... Kocham Cię Mamo- Córka:)))
-----------------------------
Dziękuję Ci za to, Że dopasowywałaś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, Że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego, Niż nasza miłość Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem, Potrzebnym i wartościowym człowiekiem. Dziękuję Ci za to, że jesteś... Baaardzo Cię Kocham Mamusiu!!! Roxana
-----------------------------
Małe, skromne, życzenia dla mamy: żyj nam zdrowa silna i pamiętaj że zawsze cię kochamy... dla mamuśki od jej dzieci...dla Tereski z Jasła
-----------------------------
Niedługo będę rówieśniczka mojej matki może dorosnę do niej w cierpieniu... i nie będę jej zadawać głupich pytań nie dlatego że wiem za wiele ale że nie mam odpowiedzi boję się droga matko Żeby cię zbytnio nie wzruszać Dlatego mówie ci w prost MAMO! KOCHAM CIĘ!!!:
-----------------------------

-----------------------------
Z okazji twojego święta Najdroższa mamo! Życzę ci wszystkiego najlepszego i torta dobrego. Szczęścia, pomyślności i dużo radości. Życzę ci mamo żebyś szczęśliwa była i dużo lat żyła. ewcia@ Któż nad moją kołyską czuwał nieraz w noc ciemną Któż gorąco się modląc łzy wylewał nade mną Kto strzegł pierwszuch mych kroków gdy się chwiała dziecina TYŚ była,TY zawsze moja Matko jedyna za tetrudy i prace czyż się tobie o Matko kiedy w życiu odpłacę wiem co czynić należy byś sie Matko cieszyła postępować tak jak uczyłaś mnie ,miła DLA MAMY-MARTA
-----------------------------
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą,najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyżeczeń wartą.
-----------------------------
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku Za to, że dni moje tęcza malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję. Dla Najukochańszej Mamy - Ewy
-----------------------------
Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi.
-----------------------------
W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzieńce za Twe trudy daje serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.

dzień

Życzenia 26-go maja Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje, Lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo, Głupotę i popisy, całą gamę wybryków, Które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, Na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać. Jak to możliwe... Nie wiem. Ale dziękuję Ci.
-----------------------------
Dziękuję Ci za Twe gromkie besztanie, wybuchy gniewu, wymówki, które ściskały mi serce. Wszystko załatwiałaś od ręki, Bez żadnych okropnych zapowiedzi kary, Która ma dopiero nadejść. Koniec. Zrobione. Skrucha przyjęta. Szeroko otwarte ramiona. Uściski. I znów powracał spokój.
-----------------------------
Ona mi pierwsza pokazała księżyc I pierwszy śnieg na świerkach, I pierwszy deszcz. Byłem wtedy mały jak muszelka, A czarna suknia mojej matki Szumiała jak Morze Czarne... autor Konstanty Ildefons Gałczyński
-----------------------------
Dziękuję Ci za to, Że dopasowywałaś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, Że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego, Niż nasza miłość (Oprócz Twojej miłości do mego Taty). Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem, Potrzebnym i wartościowym człowiekiem. Dziękuję Ci za to, że jesteś.
-----------------------------
Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu
-----------------------------
"Dziękuję, że we mnie wierzysz" Zszarpane nerwy, nieprzespane noce, zrujnowane plany, Nieudane kolacje, zniszczone dywany, porysowane meble, Zapchane zlewozmywaki, podeptane grządki. Wszystkie rozczarowania i klęski, wielkie i małe, Które znikały na drugi dzień. Dziękuję Ci, ze mi przebaczałaś. Dziękuję Ci za przekonanie, Że najcenniejszym skarbem życia jest własne dziecko.
-----------------------------
Nie mogę Cię kłamać, Nie mogę oszukać, Potrafię Ci dawać, Potrafię Cię kochać... Ty także mnie kochasz, Ty pielęgnujesz, Mnie nie uderzysz, Mnie nie... zabijesz... Zawsze ja czuję Twe serce w moim, Zawsze też daję serce Ci moje. Pamiętaj mamo uczucie moje, Gdyż zawsze ja kocham Ciebie i serce Twoje.

życzenia

Nawigacja

Wybierz stronę: [1] [2]

<< poprzednia strona 1 następna >>

Życzenia okazyjne

Życzenia Świąteczne

Życzenia na dzień...

Pozostałe życzenia